اسرار کهن، حقیقت انرژی درمانی – راستمرد

ممکن است از تعداد سنگ های قیمتی موجود در لیست بالا غافلگیر شوید، با این حال، هیچ چیز برای نگرانی وجود ندارد. بعضی از بیماران ترجیح می دهند فقط یک جلسه ریکی داشته باشند و دیگران ممکن است به چندین جلسه درمان نیاز داشته باشند، بسته به مشکلاتشان این تعداد متغییر است. فقط برای فایلهای Binaural Beats باید حتماً از هدفون استفاده کنید، بقیه فایلها را میتوانید بدون هدفون گوش دهید. اکنون که می دانید چگونه بهترین سنگ های چاکرا را انتخاب کرده و چگونه از آنها استفاده کنید، بیایید با برخی از محبوب ترین سنگ های قیمتی برای هر مرکز چاکرا آشنا شویم. شما باید سنگ های خود را به طور منظم تمیز و فعال کنید، زیرا شناخته شده است که انرژی های منفی (که در طول کار درمانی شما با آنها آزاد می شوند) را جذب می کند. نتیجتا” این چاکرا پایه و اساسی است برای وجود انسانی در جهان فیزیکی و اگر آن مسدود شود شما انسانی می شوید بدون ریشه هم در وجود روحی و هم در جسمی. ما میتوانیم پاکسازی هفت چاکرا را انجام دهیم. پزشکان همچنین می توانند پرتوها را به طور مداوم در طول درمان تنظیم کنند ، و این امر یک درمان بدون وقفه را میسر می سازد.

در رنگ های قرمز و نارنجی زیبا وجود دارد و یکی از بهترین سنگ هاست که به شما کمک می کند بر عمیق ترین ترس خود غلبه کرده و سطح شجاعت و قدرت خود را افزایش دهید. به مدیتیشن ، گسترش هوشیاری ، ارتباط با راهنماها ، استرس و اضطراب ، جذب انرژی منفی ، الهام ، خلاقیت کمک می کند.Howlite هدیه ای از خرد و روشنگری عمیق تر را به شما ارائه می دهد. رنگ های معمولی: سبز ، سبز-آبی ، زرد-سبز.به: عشق به خود ، روابط ، باروری ، شانس موفق ، استرس و اضطراب ، ثروت و رفاه کمک می کند. برخی از روش های انرژی درمانی، پیوند میان كالبد انرژیک انسانی و انرژی جهانی را مورد توجه قرار داده اند. حالت آنها مانند افرادی است که عمل جراحی را قرار است انجام دهند و مراحل اوليه يعنی باز کردن بخش وسيعی از زخم را برای عمل جراحی انجام داده اند ولی تا اين مرحله توقف کرده اند و با اين زخم باز در جامعه حرکت می کنند و افراد به راحتی به آن نمک پاشيده و آنها در رنج روحی هستند. در این باب و سایر مطالب علمی را دربست قبول دارم. اکثر آنها معتقدند که در مدت زمانی بسیار کوتاه، اثرات این کتاب را در ذهن و جسم خود به وضوح مشاهده کردهاند.

در ادامه , این کانال اصلی, در ناحیه خاجی به دو بخش دیگر تقسیم شده, وارد پاها می گردد. لمس کردن تا کف دست و نوک انگشتان ادامه می یابد. همانطور که می دانیم هدف یوگا هماهنگی بین ذهن ، جسم و روح است.یوگاییها معتقدند که ذهن و جسم یکی هستند و اگر وسایل مناسب در اختیار داشته باشند و در محیط درستی قرار بگیرند به یک توازن می رسند و درمان می شوند.بنابراین یوگا یک وسیله درمانی محسوب می شود.و به شما کمک می کند تا در لحظه استرس ، آرامش خود را حفظ کنید.اولین دلیل کسانی که به کلاسهای یوگا می آیند بدست آوردن انرژی بیشتر ، شادابی و آرامش می باشد. در برخی موارد اگر به صورت درمان کمکی استفاده شود، مفید واقع خواهد شد (مانند سرطان و تومورها). باید بگویم: «چاکرای ریشه (چاکرای اول) در حاشیه میاندوراه، فاصله میان مقعد و آلت تناسلی واقع شده است. از نظر علمی آب قادر است مقدار زیادی انرژی را در خود ذخیره سازد . آن را در معرض نور خورشید قرار دهید.

اگر بهعلتی در این مجاری، انسداد یا اختلالی پیدا شود، انواعی از بیماریها و ناتواناییها پدید میآید. این را می توان با گوش دادن محبت آمیز به یک دوست و ارائه بینش خود یا عمل به عنوان مربی به دانش آموز نشان داد. این به شما کمک می کند تا سکون ذهن خود را پرورش دهید و هرگونه حواس پرتی را به حداقل برسانید. پس از تثبیت وضعیت این افراد، آنها برای انجام تمرینات یوگا از انگیزه و حضور ذهن برخوردار می شوند؛ سپس این تمرینات به آنها اطمینان می بخشد که می توانند به زودی داروهای خود را کنار بگذارند و این مسئله ای مهم است. این سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کرده و تمام سموم را از بدن فیزیکی و پر انرژی شما حذف می کند. همچنین یاد میگیرید که چگونه این نقاط اصلی انرژی در بدنتان را پاکسازی کرده و سپس آن فعال کنید. شما میتوانید به دفعات این فایلها را از پروفایل خود دانلود نمایید اما توصیه ما این است که یکبار فایلهای محصول خریداری شده را دانلود کنید و در جای مطمئنی ذخیره نمایید تا اگر در آینده این محصول از سایت برداشته شد به مشکلی بر نخورید.

دیدگاهتان را بنویسید